I Domašinec slavio u Slatini

Dinamo je zasluženo slavio u Slatini pojaviše zahvaljujući konkretnijoj igri u prvom dijelu u kojem je i postigao dva gola i praktički već tada riješio pitanje pobjednika.

Gosti su odlučnije krenuli u utakmicu no većim dijelom prvog dijela vratari i nisu imali previše posla. Ipak ta veća odlučnost igrača Dinama da po svaku cijenu dođu do pogotka konačno im se isplatila u 32. minuti. U srcu kaznenog prostora Slatine Volar je i pod jakom pratnjom nekoliko igrača Slatine uspio izboriti prostor za udarac i precizno pogoditi za prednost svoje momčadi. Do povećanja prednosti Dinamo je stigao u nadoknadi prvog dijela. Mužar je izgubio loptu u zabranjenoj zoni, a taj poklon u gol je vješto pretvorio Mezga.

Slatina se vratila među žive praktički odmah u otvaranju drugog dijela. Te akcije živnule su nakon lijepog no zamalo nepreciznog udarca Petrinjaka, a nedugo zatim i potpuno zaživjele nakon što je Pecolaj u 52. minuti presreo udarac Renana pretvorivši ga vještim poentiranjem u asistenciju.

Nakon tog gola Dinamo se uozbiljio i ubrzo potom ponovno vratio potpuno u igru. I Slatina je za razliku od prvog dijela u nastavku odigrala puno bolje no gosti su jednostavno bili bolja i zrelija momčad.

1. NL sjever – 11.kolo

SLATINA             1

DINAMO Domašinec      2

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 120. Sudac: Armin Gadžo (Bjelovar). Pomoćnici: Alen Jozić (Bjelovar) i Margareta Žeđa (Prugovac). Strijelci: 0:1 – Volar (32), 0:2 – Mezga (45), 1:2 – Pecolaj (52).

SLATINA: Lukaček, Šuntić, Petrinjak, Farkaš, Kupres, Pecolaj, Mužar (od 46. Hudoletnjak), Renan, Wallace (od 80. Kapetanović), Ademulegun (od 80. Knežević), Cordero (od 76. Potočki). Trener: Nikica Hat

Dinamo (D): Prekupec, Stojko (od 68. Bacinger), Novak (od 58. Krznar), Sabol, Malenović, Petak, Volar (od 87. Kovač), Mezga (od 58. Rališ), Šimunić, Martinjaš, Žulić. Trener: Dalibor Gorupić